Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aleksinac (RS)

Prote Stevana Dimitrijevića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Kuršumlija Niš 11:45
Sokoprevoz Sokobanja Resnik kod Sokobanje 11:55
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 12:00
Niš ekspres Niš Kruševac 12:10
Niš ekspres Ražanj Vrtište 12:10
Niš ekspres Leskovac Niš 12:15
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 12:15
Banbus Sokobanja Donji Komren 12:25
Niš ekspres Aleksinački Bujmir Glogovica kod Aleksinca 12:25
Banbus Niš Donji Komren 12:35
Niš ekspres Beograd Jagodina 12:45
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 12:50
Dojčinović travel Belotinac Gornje Međurovo 12:55
Niš ekspres Vitkovac kod Aleksinca Žitkovac kod Aleksinca 13:10
Lasta Sijarinska Banja Beograd 13:25
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kruševac 13:35
Niš ekspres Niš Vrtište 14:15
Banbus Sokobanja Donji Komren 14:15
Niš ekspres Lipovac kod Aleksinca Glogovica kod Aleksinca 14:20
Niš ekspres Niš Donji Komren 14:35
Niš ekspres Ražanj Aleksinački Rudnik 14:40
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 14:42
Niš ekspres Bujanovac Niš 14:42
Lasta Prokuplje Niš 14:45
Arriva Litas Požarevac Jagodina 14:47
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.