Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sokobanja (RS)

Miladina Živkovića 9
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Aleksinac 13:30
Sokoprevoz Šarbanovac kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 13:30
Sokoprevoz Vrelo kod Sokobanje (čitluk) Dugo Polje 13:30
Niš ekspres Niš Aleksinac 13:45
Sokoprevoz Jošanica kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 14:10
Sokoprevoz Vrbovac kod Sokobanje Resnik kod Sokobanje 14:10
Sokoprevoz Resnik kod Sokobanje 14:10
Sokoprevoz Beli Potok kod Sokobanje 14:10
Sokoprevoz Dugo Polje Blendija 14:20
Sokoprevoz Radenkovac Jezero kod Sokobanje 14:30
Banbus Niš Aleksinac 15:10
Niš ekspres Niš Aleksinac 15:50
Banbus Niš Aleksinac 17:00
Lasta Beograd 17:20
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Aleksinac 19:25
Banbus Niš Aleksinac 07:00
Banbus Beograd Resnik kod Sokobanje 07:50
Banbus Niš Aleksinac 10:00
Niš ekspres Niš Aleksinac 13:45
Banbus Niš Aleksinac 15:10
Banbus Niš Aleksinac 17:00
Lasta Beograd 17:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.