Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Velika Plana (RS)

Alekse Šantića 2
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Velika Plana Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 13:20
Jugoprevoz Velika Plana Bresje (velika Plana) 13:20
Jugoprevoz Velika Plana Markovac kod Velike Plane Staro Selo kod Velike Plane 13:20
Jugoprevoz Velika Plana Krnjevo Veliko Orašje 13:25
Jugoprevoz Velika Plana Rakinac Staro Selo kod Velike Plane 13:25
Jugoprevoz Velika Plana Donja Livadica 13:30
Jugoprevoz Velika Plana Lozovik kod Velike Plane Krnjevo 13:30
Jugoprevoz Velika Plana Kruševo (veliko Orašje) Veliko Orašje 13:30
Jugoprevoz Velika Plana Donja Livadica 13:30
Jugoprevoz Velika Plana Kupusina kod Velike Plane Staro Selo kod Velike Plane 13:40
Lasta Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 13:45
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 13:50
Jugoprevoz Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 14:02
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Krnjevo 14:15
Jugoprevoz Velika Plana Lozovik kod Velike Plane Krnjevo 14:15
Globus Resavica Svilajnac 14:20
Jugoprevoz Velika Plana Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 14:30
Jugoprevoz Velika Plana Kragujevac Staro Selo kod Velike Plane 14:30
Jugoprevoz Velika Plana Bresje (velika Plana) 14:30
Jugoprevoz Velika Plana Pinosava (markovac kod Velike Plane) Staro Selo kod Velike Plane 14:30
Jugoprevoz Velika Plana Saraorci Krnjevo 14:45
Jugoprevoz Velika Plana Donja Livadica 14:45
Jugoprevoz Velika Plana Markovac kod Velike Plane Staro Selo kod Velike Plane 14:45
Jugoprevoz Velika Plana Lozovik kod Velike Plane Krnjevo 14:55
Lasta Smederevo Krnjevo 15:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.